Jak zmienić dzwonek?

Pytania świeżych posiadaczy nokii N8 o to jak włączyć jakąś funkcję lub jak wykonać jakąś operację na telefonie.

Jak zmienić dzwonek?

Postprzez Olka » 30 cze 2011, o 12:20

Witam wszystkich, wczoraj kupiłam Nokie n8 i mam proste pytanie.. Jak mam zmienić dzwonek? czy muszę wchodzić do internetu żeby ściągnąć inny dzwonek?
Olka

Telefon: Nokia n8
Sieć: Orange

Jak zmienić dzwonek?

Postprzez RafelS » 30 cze 2011, o 19:33

To zależy w jaki sposób. Jeśli chcesz ustawić mp3-kę jako dzwonek wystarczy kliknąć na jej właściwości i przypisać do odpowiedniego profilu/kontaktu:
Załóżmy, że w odtwarzaczu muzyki leci utwór, który ma być Twoim dzwonkiem. Robisz tak: opcje--> użyj dźwięku--> i tam możesz wybrać --> przypisz do kontaktu/ustaw jako dźw. dzw.

Inną opcją może być wybranie czegoś ze standardowych melodii:
menu-->ustawienia-->profile--> (wybierasz profil i klikasz na niego)--> przystosuj-->dźwięk dzwonka i tu masz szerokie pole do popisu ;)
RafelS

Telefon: Nokia 808 PV
Wersja FW: Aktualne
Sieć: +

Re: Jak zmienić dzwonek?

Postprzez Olka » 1 lip 2011, o 11:20

Dziękuję Ci! bardzo mi pomogłeś ;)
Olka

Telefon: Nokia n8
Sieć: Orange

Jak zmienić dzwonek?

Postprzez leo_rex » 5 lip 2011, o 22:11

Witam wszystkich.

Chciałbym zapytać, czy ktoś z Was miał może problem z dodaniem dźwięku do określonego kontaktu? Dzisiaj chciałem zmienić dźwięk w wybranym kontakcie: kontakty - określony kontakt - opcje - edytuj - pole do wyboru dźwięku - zmień . . .Tak zrobiłem i nic - nie pojawia się lista dźwięków do wyboru.Co można zrobić ?
P.S. Mam soft wer.14, hacked i MOD 7 /foldery z dźwiękami/.
leo_rex

Telefon: Nokia N8
Wersja FW: 14.02
Sieć: Plus

Re: Jak zmienić dzwonek?

Postprzez sweetamber4u » 11 lip 2011, o 19:24

no wlasnie mam ten sam problem ;/
i tez mam tego softa 14... czy juz ktos doszedl jak to zrobic mimo iz do danego kontaktu w edycji ustawiam dzwonek a dalej dzwoni ten z profilu ogolnego??
sweetamber4u

Jak zmienić dzwonek?

Postprzez jrenik » 12 lip 2011, o 11:47

Witaj i otwórz
kontakt następnie otwórz kontakt któremu zmieniamy dzwonek,następnie na dole po lewej naciśnij zakładkę "opcje" następnie naciskamy edytuj i szukamy opcji "dźwięk dzwonka "(normalnie jest ustawienie wg profilu)dotykamy i otwiera nam się "pobierz pliki audio" "dźwięki" "utwory" "pliki audio" naciskamy "utwory" następnie "wszystkie utwory" później wybieramy swój utwór do kontaktu i zakładkę "wybierz" i kończymy naciskając zakładkę "gotowe" powinno być dobrze
jrenik

Telefon: n8
Wersja FW: 014.002
Sieć: plus

Jak zmienić dzwonek?

Postprzez jrenik » 12 lip 2011, o 11:54

Spróbujcie zrobić tak jak napisałem w poście,ale musi być spełniony jeden warunek, trzeba wcześniej wrzucić na n8 swoją muzę bo tak to pokazuje tylko fabryczne dźwięki.
jrenik

Telefon: n8
Wersja FW: 014.002
Sieć: plus

Powrót do Jak zrobić?